MIEJSCE POBYTU


MASTER SUMMER CAMP 2021 odbędzie się w pięknym i malowniczym Poroninie, w komfortowym Hotelu LIMBA Grand&Resort***.

LIMBA Grand&Resort*** to nowoczesny Obiekt o standardzie hotelowym oferujący komfortowe noclegi w Poroninie. Jest najnowszym budynkiem kompleksu "Ośrodka Szkoleniowo - Wypoczynkowego Limba". Znajduje się 3 km od Centrum Poronina oraz 8 km od Centrum Zakopanego.

Obiekt położony jest w przepięknym i cichym zakątku Poronina, z okien roztacza się piękny widok na Tatry oraz Podhalańską przyrodę. Jasne i przestronne pomieszczenia zaaranżowane zostały w niezwykle eleganckim stylu będącym połączeniem nowoczesności z regionalnymi elementami.

Na uczestników MASTER SUMMER CAMP 2021 czekają komfortowe pokoje z łazienkami. Uczestnicy będą mieli okazję korzystać z hotelowej strefy basenowej (basen, jacuzzi oraz 3 sauny) znajdującej się na terenie kompleksu.

Do dyspozycji naszych Uczestników są przestronne sale taneczne z lustrami i profesjonalnym nagłośnieniem. W chwilach wolnych od zajęć tanecznych, LIMBA Grand&Resort*** oferuje strefę zabaw z cymbergajem, ping-pongiem, piłkarzykami i bilardem. Na zewnątrz Obiektu, oprócz mnóstwa zielonego terenu, znajdują się boiska sportowe do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, a także huśtawki, zjeżdżalnie dla dzieci oraz plenerowa siłownia.

 

W bliskiej odległości od Hotelu znajdują się liczne Baseny Termalne, w tym Termy BUKOVINA (5,6 km). Wizyta w Termach jest jedną z wielu atrakcji czekających na Uczestników MASTER SUMMER CAMP 2021! :)

W okolicy Hotelu znajdują się liczne wyciągi narciarskie (Suche, Małe Ciche) i przepiękne szlaki górskie (Kuźnice, Palenica Białczańska, Jaskinia Mroźna, Bachledova Dolina).

LIMBA Grand&Resort to komfortowy wypoczynek, piękne widoki, i wspaniałe zaplecze do ćwiczeń i wypoczynku naszych Tancerzy!

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Hotelu.


Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami:

+48 511 588 429
master@masterdance.academy

Facebook Instagram

Wyślij nam wiadomość


    ZAPISZ SIĘ!