KADRA INSTRUKTORSKA


Kadra Obozów Tanecznych MASTER CAMPS to starannie wybrani Tancerze i Pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu przyszłych mistrzów tańca. Współpracujemy jedynie z najlepszymi z najlepszych!

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami Pedagogów, którzy poprowadzą zajęcia podczas MASTER DANCE CAMP 2022 - WINTER EDITION.

ADRIANNA PATŁASZYŃSKA

JAZZ


Polska tancerka i choreograf poruszająca się w stylach Jazz Dance i Contemporary. Do 2013 roku tancerka International Dance Organization oraz Polskiej Federacji Tańca. W 2014 roku odebrała prestiżową nagrodę IDO Outstanding Achievement Award za zdobycie dziesięciu indywidualnych tytułów Mistrza Świata w kategorii Jazz Dance oraz Modern. Uczestniczka wielu Polskich i Europejskich projektów tanecznych, m.in. „Rock Loves Chopin” czy „Die Puppenstars” Od 2018 roku tancerka międzynarodowej trasy brytyjskiego musicalu „Matilda” produkowanego przez Royal Shakespeare Company. Trasa obejmuje RPA oraz Azję. Jako choreograf i warsztatowiec, Adrianna miała przyjemność prowadzić lekcje między innymi w Szwecji, Norwegii, Niemczech, Ukrainie, Białorusi, Rosji, RPA oraz Hong Kongu. Oprócz tego Adrianna tworzy swoje własne autorskie warsztaty oraz sesje 10 godzin intensywnych treningów o nazwie 10na10.

WIKTORIA RATYŃSKA

JAZZ, MODERN


Wiktoria jest cenionym i uwielbianym przez uczniów choreografem i instruktorem tańca jazzowego i modernu. Ma na swoim koncie wielokrotne mistrzostwo Polski w kategorii Jazz i Modern, wice mistrzostwo Europy solistek, wice mistrzostwo Świata w kategorii Jazz federacji WADF, a także liczne medale w miniformacji i formacji w zawodach rangi światowej Federacji IDO.
Wiktoria rozpoczęła swoją przygodę z tańcem już w wieku 3 lat w zespole Caro Dance w Siedlcach. Razem z Teatrem Tańca Caro występowała jako solistka i corps de ballet w licznych spektaklach teatralnych. W ostatnich latach była również tancerką zespołu Reliese Otwock.
Jako uczestnik i oprawa taneczna, Wiktoria brała udział w programach telewizyjnych Got to Dance, Mam Talent, You Can Dance, Jaka to Melodia i innych.
Podczas swoich zajęć, Wiktoria skupia się na tym, by nauczyć młodych tancerzy czerpania przyjemności z profesjonalnego tańca i odkrywania nowych zakresów możliwości każdego z tancerzy.

DOMINIKA STRÓŻEWSKA

JAZZ, MODERN


Dominika to pedagog obdarzony ogromną pasją do nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych. Profesjonalne wykształcenie z zakresu tańca współczesnego i pedagogiki tańca zdobywała na Anton Bruckner Private Universitat w Linz (Austria) oraz na Hochschule für Musik und Tanz, Kolonia (10.2016- 02.2017).
Dominika rozpoczęła swoją edukację taneczną w wieku 5 lat w zespole Jutrzenka w rodzinnej Skwierzynie. Przez kolejne lata tańczyła w Studio Tańca Remix, aby następnie przeprowadzić się do Siedlec, gdzie szkoliła warszat taneczny w zespole Caro Dance, pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej oraz wybitnych polskich i światowych choreografów. Razem z Caro Dance wielokrotnie reprezentowała Polskę i zdobywała medale na Mistrzostwach Europy i Świata federacji IDO w solo, mini-formacji i formacji w kategoriach show dance i modern dance.
Od 2010 roku, jako tancerka występowała w licznych spektaklach na scenach w całej Europie, a także w programach telewizyjnych, takich jak Got to Dance, Mam Talent, Jaka to Melodia.
Dominika posiada bogate doświadczenie jako choreograf teatralny i turniejowy. Podczas swoich zajęć Dominika skupia się na rozwijaniu nienagannej techniki, umiejętność improwizacji i znajdywania własnego wyrazu i jakości ruchu. Wśród swoich uczniów jest znana z niespotykanej znajomości anatomii w tańcu i dbałości o zdrowie tancerzy.

JAKUB MĘDRZYCKI

MODERN, TANIEC WSPÓŁCZESNY


Od 11 roku życia związany z zespołem tańca nowoczesnego Caro Dance. Absolwent Akademii Artystycznej Codarts w Rotterdamie (NL). W latach 2015 – 2019 członek szwedzkiego teatru tańca Norrdans, gdzie pracował z takimi choreografami jak: Jo Stromgren, Fernando Melo, Yossi Berg & Odded Graf, Mari Carassco, Peter Svensson, Lenka Vagnerova. Jakub jest twórcą wtakich spektakli jak ”WE ARE”, ”Comfy Zone”, ”Mrowisko”, ”Cold day in Mexico”, ”Staccato Line”, Luminous shadows”, ”Antropolo” realizowanych w Polsce, Niderlandach i Szwecji. W 2020 roku Jakub wraz z innymi twórcami stworzył kolektyw United Limbs zrzeszający różne środowiska artystyczne. Aktualnie członek norweskiej grupy Jo Stromgren Kompani.

MARCIN POPEK

AKROBATYKA


mgr Marcin Popek - absolwent AWF w Warszawie, współzałożyciel Akademii Kawashi, specjalizującej się w zajęciach ze sportowego karate i trickingu. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi i młodzieżą w sekcjach Akademii Kawashi oraz we współpracy z zespołami tanecznymi w całej Polsce. Marcin jest jednym z prekursorów „trickingu” w Polsce. Jako kaskader filmowy brał udział w licznych produkcjach telewizyjnych (You Can Dance, Taniec z Gwiazdami), serialach, reklamach i filmach (m.in. „W ciemności” A.Holland, „Kamienie na Szaniec” R. Gliński, „Jack Strong” W.Pasikowski, „Bitwa Warszawska 1920” J. Hoffman)

PAWEŁ HARCEJ

AKROBATYKA


mgr Paweł Harcej - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Instruktor gimnastyki sportowej i fitnessu. Specjalista i pasjonat w dziedzinie akrobatyki sportowej i trickingu. Podobnie jak Marcin, Paweł od wielu lat prowadzi zajęcia gimnastyczne dla dzieci i młodzieży, oraz trenuje tancerzy zespołów tanecznych w całej Polsce, pomagając im wpleść do prezentacji tanecznych widowiskowe elementy akrobatyczne, podnoszące poziom prezentacji.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami:

+48 511 588 429
master@masterdance.academy

Facebook Instagram

Wyślij nam wiadomość


    ZAPISZ SIĘ!