Kadra – ZIMA 24 – MASTER DANCE DANCE CAMP – Obozy taneczno-akrobatyczne Master Dance Academy

KADRA INSTRUKTORSKA


Kadra Obozów Tanecznych MASTER CAMPS to starannie wybrani Tancerze i Pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu przyszłych mistrzów tańca. Współpracujemy jedynie z najlepszymi z najlepszych!

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami Pedagogów, którzy poprowadzą zajęcia podczas kolejnej edycji MASTER DANCE CAMP.

MACIEJ "GRINGO" GIERAS

HIP-HOP


GOŚĆ SPECJALNY! Tancerz, choreograf i instruktor tańca z ponad 15 letnim doświadczeniem. Posiada na swoim koncie wiele sukcesów indywidualnych jako tancerz i choreograf. Mistrz Polski duetów Hip-Hop powyżej 16 lat federacji IDO, finalista programu Got To Dance, półfinalista XI edycji programu Mam Talent!; choreograf półfinalistów programu World Of Dance Polska. Jako tancerz komercyjny był częścią teledysków oraz takich wydarzeń jak Sopot Hit Festiwal, Festiwal w Opolu, Festiwal w Kielcach, Wybory Miss i Mister Supranational, Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2020, Przebój Lata RMF FM i POLSAT i wiele innych. Szkolił się u instruktorów w Polsce, Europie i USA poszerzając swoją wiedzę na temat tańca, w różnych jego aspektach. Doświadczeniem i wiedzą zdobytą podczas wielu lat pracy w tym środowisku chętnie dzieli się na sali treningowej, stawiając na rozwój fizyczny oraz mentalny tancerzy.

MARTYNA ANDRZEJCZAK

CONTEMPORARY


GOŚĆ SPECJALNY! Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w Szkole Podstawowej w Amatorskim Teatrze Pierro, gdzie z zespołem brała udział w wielu konkursach i zawodach tanecznych. Po kilku latach grupa zakończyła swoją działalność i przez kolejne trzy lata należała do Studia Tańca Współczesnego i Baletu Arabeska. Miała okazje pracować jako instruktor szkoły tańca Makesense, JDC, MEANT TO MOVE ( Kraków ), RAMADA Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoły Sztuki Tańca ( Opole ). Nauczyciel w ART ACADEMY ( Katowice ), Akademii Wyobraźni KAJUNE ( Czeladź ). Martyna prowadzi warsztaty w technice contemporary współpracując z klubami, szkołami tańca na terenie całej Polski. Regularnie bierze udział w warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez polskich i zagranicznych choreografów. Szkoliła się w Broadway Dance Center w Nowym Jorku. Na swoim koncie ma również finałową 14 w 7 edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”.

NATALIA GAP

JAZZ & MODERN


GOŚĆ SPECJALNY!

ALEKSANDRA PISARCZYK

HIP-HOP


Aleksandra Pisarczyk - wykwalifikowany choreograf i instruktor tańca oraz absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku pedagogika. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat. Szkoliła się na terenie Polski i za granicą, jednocześnie zajmując czołowe miejsca w turniejach tańca hip hop. Tańczyła i tworzyła choreografie do spektakli tanecznych, a także miała okazję występować w teledyskach znanych polskich artystów (Golec u Orkiestra, Kuba Badach) . Szkoliła się u takich tancerzy jak: Kyle Hanagami, Caleaf Sellers, Diana Matos, Denzel Chisolm, Ian Eastwood czy Lando Wilkins. Na scenie tańczyła między innymi z takimi artystami jak Smith & Tell czy Netta Barzi (grupa taneczna NEXT Tomasza Barańskiego). Brała również taneczny udział w Gali Miss i Mister Supranational oraz w licznych produkcjach telewizyjnych ("Wakacyjna Trasa Dwójki", "Magiczne Zakończenie Wakacji z telewizją Polsat i RMF FM" i inne). Od ponad 7 lat Ola prowadzi zajęcia i warsztaty taneczne na terenie całej Polski. Oprócz Master Dance Academy, na co dzień współpracuje również ze szkołą tańca Jazz Dance Center International School of Performing Arts w Krakowie. W chwilach wolnych od tańca interesuje się też grą na instrumentach. Ukończyła pierwszy sześcioletni stopień Państwowej Szkoły Muzycznej ucząc się gry na skrzypcach i dodatkowo - na fortepianie.

KATARZYNA KUTA

JAZZ & MODERN


Tancerka, choreograf, psycholog. Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i Świata Federacji IDO w kategoriach Modern, Jazz, Show w prezentacjach solowych i formacyjnych. Pedagog Niepublicznej Szkoły Baletowej Szkoły Sztuki Tańca w Opolu oraz choreograf Ramada Team. Współtwórca i organizator programu szkoleniowego i zawodów tanecznych Break Your Limits. Choreografie stworzone przez Kasię od kilku lat zajmują miejsca na podium oraz wysokie finałowe miejsca podczas Mistrzostw Polski oraz Europy i Świata IDO w stylach Jazz Dance oraz Modern & Contemporary. Choreograf m in. aktualnych Mistrzów Europy grup jazz dorosłych. Katarzyna stale poszerza swoje kompetencje taneczne i trenerskie. Obecnie realizuje studia podyplomowe w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Psychologia Sportu. W Master Dance Academy Katarzyna prowadzi formacje turniejowe Master Team Kids oraz Master Team Junior.

KINGA MOŚCICKA

JAZZ & MODERN


Kinga tańczy od 6 roku życia. Swoje pierwsze kroki stawiała w zespole tanecznym Caro Dance Łuków i Caro Dance Siedlce. Z grupą Caro Dance brała udział w mistrzostwach rangi krajowej i międzynarodowej, zdobywając liczne tytuły mistrzów, vice-mistrzów i II vice- mistrzów Polski, Europy jak i Świata w formacjach, mini formacjach i w duetach. Razem z Teatrem Tańca Caro i Teatrem S brała udział w spektaklach teatralnych reżyserowanych przez Iwonę Orzełowską oraz Waldemara Koperkiewicza. W latach 2014-2019 występowała jako solistka i członkini corps de ballet m.in. w spektaklach tanecznych i musicalowych: „Dziadek do orzechów”, „Tylko muzyka”, „4 Pory Roku, 4 Pory Życia”, „Giganci Piosenki”, „Carmen”, „Selfie z Alicją w Krainie Czarów (2017r), „Romeo i Julia”,„Miłość Niejedno Ma Imię”, „Opowieść Wigilijna”. Kinga występowała również w programach telewizyjnych takich jak „Jaka to Melodia” oraz gościnnie w „You Can Dance – Po prostu tańcz!” Kinga jest certyfikowanym instruktorem tańca Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Stale podnosi swoje umiejętności, szkoląc się pod okiem najlepszych tancerzy i trenerów z Polski i z zagranicy (m.in. Maximilian Jarish, Ainsley Ricketts, Julia Spisser, Jan Ravnik, Fabiane Leane, Stefano Silvino, Paweł Michno, Katarzyna Mieczkowska, Adrianna Patłaszyńska, Włodek Kołobycz, Aleksandra Maliszewska, Tina Papazyan, Brian Poniatowski, Josh Deyner, Aleksandra Borkowska). W ostatnim czasie Kinga była jedną z tancerek prestiżowego projektu „10na10” Adrianny Patłaszyńskiej.

ANGELIKA NGUYEN HONG

AKROBATYKA


Angelika jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne. Jest certyfikowanym Instruktorem Gimnastyki Sportowej Polskiego Związku Gimnastycznego, Trenerem Cheerleading “Polish Level 0” oraz “Polish Level 1” (Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders), Instruktorem Fitnessu, a także sędzią Gimnastyki Sportowej Chłopców Polskiego Związku Gimnastycznego. Swoją karierę zawodniczą poświęciła gimnastyce sportowej oraz cheerleadingowi, zdobywając liczne medale Mistrzostw Polski Cheerleaders oraz reprezentując Polskę na Mistrzostwach Europy. W ubiegłych latach Angelika prowadziła zajęcia z akrobatyki, gimnastyki, motoryki i cheerleadingu w licznych klubach sportowych i tanecznych w Krakowie (m.in. Centrum Sportu i Sztuk Walki Irbis, UKS “Gimnazjon”, Krakowska Szkoła Gimnastyki Artystycznej, Evolution). W roli trenera motorycznego, Angelika zajmuje się również przygotowaniem tancerzy występujących w federacji IDO do zawodów rangi krajowej i międzynarodowej. Jej podopieczni to wielokrotni medaliści i finaliści krajowych i międzynarodowych imprez, np. Mistrzostw Polski IDO w kategoriach jazz, modern i balet, Mistrzostw Polski Cheerleaders lub Międzynarodowych Mistrzostw Grand Prix w kategorii group stunt all-girls. W chwilach wolnych od trenowania, Angelika organizuje, współorganizuje lub pracuje przy imprezach sportowych takich jak CEV Beach Pro Tour, Białystok 2022, Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn, Katowice 2021, Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych i FOOTVOLLEY CUP, Warszawa, wrzesień 2021. Ponadto Angelika jest też instruktorem pływania, ratownikiem WOPR, a także wychowawcą kolonijnym.

DOMINIKA STRÓŻEWSKA

JAZZ, MODERN


Dominika to pedagog obdarzony ogromną pasją do nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych. Profesjonalne wykształcenie z zakresu tańca współczesnego i pedagogiki tańca zdobywała na Anton Bruckner Private Universitat w Linz (Austria) oraz na Hochschule für Musik und Tanz, Kolonia (10.2016- 02.2017).
Dominika rozpoczęła swoją edukację taneczną w wieku 5 lat w zespole Jutrzenka w rodzinnej Skwierzynie. Przez kolejne lata tańczyła w Studio Tańca Remix, aby następnie przeprowadzić się do Siedlec, gdzie szkoliła warszat taneczny w zespole Caro Dance, pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej oraz wybitnych polskich i światowych choreografów. Razem z Caro Dance wielokrotnie reprezentowała Polskę i zdobywała medale na Mistrzostwach Europy i Świata federacji IDO w solo, mini-formacji i formacji w kategoriach show dance i modern dance.
Od 2010 roku, jako tancerka występowała w licznych spektaklach na scenach w całej Europie, a także w programach telewizyjnych, takich jak Got to Dance, Mam Talent, Jaka to Melodia.
Dominika posiada bogate doświadczenie jako choreograf teatralny i turniejowy. Podczas swoich zajęć Dominika skupia się na rozwijaniu nienagannej techniki, umiejętność improwizacji i znajdywania własnego wyrazu i jakości ruchu. Wśród swoich uczniów jest znana z niespotykanej znajomości anatomii w tańcu i dbałości o zdrowie tancerzy.

WIKTOR NURZYŃSKI

HIP HOP | VIDEO CREATORJeśli masz pytania, skontaktuj się z nami:

+48 511 588 429
master@masterdance.academy

Facebook Instagram

Wyślij nam wiadomość


    ZAPISZ SIĘ!