Kadra – MASTER DANCE DANCE CAMP 2023 – Summer Edition

KADRA INSTRUKTORSKA


Kadra Obozów Tanecznych MASTER CAMPS to starannie wybrani Tancerze i Pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu przyszłych mistrzów tańca. Współpracujemy jedynie z najlepszymi z najlepszych!

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami Pedagogów, którzy poprowadzą zajęcia podczas MASTER DANCE CAMP 2023 - SUMMER EDITION.

ALEKSANDRA BORKOWSKA


GOŚĆ SPECJALNY! TANCERKA YOU CAN DANCE, TRENER I CHOREOGRAF AKTUALNYCH MISTRZÓW ŚWIATA! Aleksandra Borkowska swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając 8 lat w zespole Caro Dance. Przez wiele lat szkoliła się tam w stylu jazz i modern i właśnie te techniki są jej najbliższe. Odniosła wiele sukcesów w zawodach tanecznych organizowanych przez International Dance Organization. Między innymi podwójne mistrzostwo Polski solo modern 16+,potrójne mistrzostwo Polski solo show 16+, podwójne wicemistrzostwo Polski solo jazz,a także podwójne mistrzostwo świata w duetach jazz i modern 16+ oraz wiele innych. W między czasie brała udział również w wielu spektaklach teatru tańca Caro dance między innymi Romeo i Julia, Dziadek do orzechów, We Are czy Comfy Zone. W wieku 18 lat wzięła udział w polskiej edycji programu You Can Dance gdzie doszła do ścisłego finału. Po programie otrzymała 3 miesięczne stypendium w Nowym Yorku w Broadway Dance Center. Tam miała okazje pracować z świetnymi nauczycielami i pogłębić swoją wiedzę o tańcu. Od tamtego czasu podróżuje, dając warsztaty i pracuje z dziećmi i młodzieżą nad ich warsztatem tanecznym,a także sama dalej się szkoli.

STEFANO SILVINO


GOŚĆ SPECJALNY! ZWYCIĘZCA 9. EDYCJI YOU CAN DANCE! Stefano zaczynał karierę jako tancerz we Włoszech iw Niemczech, aż zaczął tańczyć w Rozbark Dance Teatr (Polska) z choreografami Uri Ivgi & Johanem Grebenem i Anną Piotrowską. Później przeniósł się do Warszawy, gdzie brał udział w SYTYCD wygrywając 9. edycję znanego programu telewizyjnego w 2016 roku. W 2018 roku dostał się do półfinału World of Dance. Od tego czasu zaczął pracować jako choreograf dla telewizji, spektakli teatralnych i reklam. Kontynuował pracę jako tancerz w Teatrze Operowym z Weroniką Pełczyńską, Agnieszką Glińską, Mariuszem Trelińskim i Jackiem Przybyłowiczem. Realizował spektakle jako SHE WAR SAW, a także pracował na rezydencjach z innymi artystami, takimi jak Michał Góral z UNCOMMODUM i Monika Szpunar z PRZESADA. Stefano asystował choreografowi w Skanes Dansteater (Szwecja) dla Eriki Silgoner w maju 2022 roku podczas spektaklu „Wild Fellas”. Stefano wkrótce rozpocznie nowy rozdział jako asystent choreografa Eriki Silgoner w Scapino Dance Ballet (Holandia) przy nowej produkcji, której premiera odbędzie się 8 kwietnia 2023 roku. Obecnie pracuje jako nauczyciel tańca prowadząc warsztaty w całej Europie.

KAROL MENTAL


Zaczął swoją karierę taneczną w wieku 5 lat w zespole tanecznym Miraż Wodzisław Śląski. Już w tak młodym wieku szkolił się w zakresie techniki tańca nowoczesnego, jazzowego i współczesnego. W późniejszym okresie kontynuował swoją karierę w studiu tańca Vivero wraz z którym zdobywał liczne tytuły na zawodach oraz wystąpił w autorskim musicalu ,,W cieniu tęczy”. Obecnie jest tancerzem w zespole Jazz One prowadzonym przez Pawła Michno. Zdobył 3 tytuły Mistrza Polski w kategorii 16+ w stylach Jazz dance, Modern&Contemporary i Show dance, tytuł vice Mistrza Europy Jazz w duecie, jak i tytuł drugiego vice Mistrza Europy Solo Modern&Contemporary federacji IDO. Jednak za największy sukces na arenie międzynarodowej uznaje Vice-mistrzostwo Świata w kategorii Jazz Dance Solo Mężczyzn. Jest aktualnym solowym Mistrzem Polski w stylu jazz oraz modern&contemporary. Występował również w spektaklach tanecznych ,,życie należy do ciebie”, ,,REaction” oraz w produkcjach telewizyjnych takich jak Dance Dance Dance i Mam talent. Szkoli się u choreografów takich jak: Jan Ravnik, Michael Dameski, Ainsley Ricketts, Lukas McFarlane, Julia Spiesser, Fabiane Leame, Zoe Tatopoulos, czy Josh Denyer. Swój warsztat przekazuje zarówno w Polsce, jak i za granicą.

KAROLINA LENARCIK


GOŚĆ SPECJALNY! Karolina Karoo Lenarcik Tancerka, choreograf, trener Egurrola Dance Studio. Jest wielokrotną finalistką mistrzostw Europy i świata, a także wielokrotną mistrzynią Polski i świata. Jest półfinalistką programu Mam Talent. W 2018 roku wygrała pierwszą Galę Mistrzów Polskiej Federacji Tańca. Jest tancerką spektaklu „VARIETE’S Great Revue” krakowskiego Teatru Variete oraz występuje w warszawskiej restauracji klubowej Chaton. Instruktor tańca jazzowego, przygotowania motorycznego i instruktor pilatesu. Na co dzień jest studentką czwartego roku Psychologii Sportu na SWPS. Nieustannie rozwija się w różnych stylach tanecznych u najwybitniejszych choreografów z Polski i zza granicy. Szkoliła się na zajęciach takich instruktorów jak m. in. Jan Ravnik, Michael Dameski, Lukas McFarlane, Blake McGrath, Krista Miller, Josh Denyer, Hope Maimane, Boi Boi, Zoe Tatopoulus i wiele wiele innych, a także w wielu tanecznych programach treningowych jak Launch Training Program w The Space Los Angeles, 10na10 Adrianny Patłaszyńskiej, Stage Training Program by Tina Papazyan, The House of Jazz Aleksandry Maliszewskiej.

WIKTORIA RATYŃSKA

JAZZ, MODERN


Wiktoria jest cenionym i uwielbianym przez uczniów choreografem i instruktorem tańca jazzowego i modernu. Ma na swoim koncie wielokrotne mistrzostwo Polski w kategorii Jazz i Modern, wice mistrzostwo Europy solistek, wice mistrzostwo Świata w kategorii Jazz federacji WADF, a także liczne medale w miniformacji i formacji w zawodach rangi światowej Federacji IDO.
Wiktoria rozpoczęła swoją przygodę z tańcem już w wieku 3 lat w zespole Caro Dance w Siedlcach. Razem z Teatrem Tańca Caro występowała jako solistka i corps de ballet w licznych spektaklach teatralnych. W ostatnich latach była również tancerką zespołu Reliese Otwock.
Jako uczestnik i oprawa taneczna, Wiktoria brała udział w programach telewizyjnych Got to Dance, Mam Talent, You Can Dance, Jaka to Melodia i innych.
Podczas swoich zajęć, Wiktoria skupia się na tym, by nauczyć młodych tancerzy czerpania przyjemności z profesjonalnego tańca i odkrywania nowych zakresów możliwości każdego z tancerzy.

DOMINIKA STRÓŻEWSKA

JAZZ, MODERN


Dominika to pedagog obdarzony ogromną pasją do nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych. Profesjonalne wykształcenie z zakresu tańca współczesnego i pedagogiki tańca zdobywała na Anton Bruckner Private Universitat w Linz (Austria) oraz na Hochschule für Musik und Tanz, Kolonia (10.2016- 02.2017).
Dominika rozpoczęła swoją edukację taneczną w wieku 5 lat w zespole Jutrzenka w rodzinnej Skwierzynie. Przez kolejne lata tańczyła w Studio Tańca Remix, aby następnie przeprowadzić się do Siedlec, gdzie szkoliła warszat taneczny w zespole Caro Dance, pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej oraz wybitnych polskich i światowych choreografów. Razem z Caro Dance wielokrotnie reprezentowała Polskę i zdobywała medale na Mistrzostwach Europy i Świata federacji IDO w solo, mini-formacji i formacji w kategoriach show dance i modern dance.
Od 2010 roku, jako tancerka występowała w licznych spektaklach na scenach w całej Europie, a także w programach telewizyjnych, takich jak Got to Dance, Mam Talent, Jaka to Melodia.
Dominika posiada bogate doświadczenie jako choreograf teatralny i turniejowy. Podczas swoich zajęć Dominika skupia się na rozwijaniu nienagannej techniki, umiejętność improwizacji i znajdywania własnego wyrazu i jakości ruchu. Wśród swoich uczniów jest znana z niespotykanej znajomości anatomii w tańcu i dbałości o zdrowie tancerzy.

NATALIA JÓŹWIAK

BALET, TRENING MOTORYCZNY


Profesjonalna ścieżka zawodowa Natalii rozpoczęła się w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie. Natalia przez kilka lat uczyła się tańca jazzowego, współczesnego i baletu w Caro Dance Company. Wraz z zespołem Caro Dance brała udział w zawodach rangi krajowej, europejskiej i światowej federacji PFT i IDO, wielokrotnie zdobywając tytuły Mistrza Polski, Mistrza Europy i Mistrza Świata w kategoriach jazz dance, modern dance i show dance. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła studia w Wyższej Szkole Choreograficznej w Paryżu (obecnie ACTS / Ecole de danse contemporaine de Paris), do której została przyjęta jako jedyna Polka na sezon 2014/2015. Szkoliła się i zdobywała doświadczenie w Kibbutz – Ga’aton w Izraelu, DiA Junior Company w Holandii, a roku 2017 otrzymała stypendium IUGTE i ukończyła szkolenie Movement Director w Austrii. Po powrocie do Polski podjęła pracę w Teatrze Tańca Caro, gdzie jako solistka tańczyła w wielu spektaklach w Polsce, we Francji, Włoszech, na Ukrainie oraz grając tytułową rolę Julii w spektaklu „ Romeo i Julia „ w Polsko- Koreańskiej produkcji, współtworzonej z Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Seoul Dance Company i prezentowanej w Polsce oraz Korei Południowej (Seul ). Jako tancerka, od 4 lat jest związana również z Operą i Filharmonią Podlaską , gdzie tańczy w spektaklach takich jak „ Carmen”, „Doktor Żywago” „Zemsta Nietoperza” , „Upiór w Operze” , „Baron Cygański” oraz jest choreografem projektów takich jak m.in „ Rozśpiewane ulice Świata”, „ Ktoś nas tu buja” „ Sylwester w Operze”, „Kochanie, Grają naszą Piosenkę” oraz kilku innych we współpracy z Sebastianem Piotrowiczem. W ubiegłym roku, Natalia i Sebastian jako duet choreograficzny stworzyli również m.in autorski projekt „ Tryptyk Warszawski” oraz choreografię do Gali „Mozart Night” w Warszawskiej Operze Kameralnej. Natalia współpracuje również jako tancerka z Warszawską Operą Kameralną przy spektaklu „Maria de Buenos Aires” oraz „Dziadek do Orzechów”. Pracę jako instruktor tańca Natalia rozpoczęła w 2013 roku. Natalia współpracowała z tancerzami grup mistrzowskich w technikach jazz, ballet, taniec współczesny z takimi zespołami jak Caro Dance ( Siedlce ) , Teatr Muzyczny Tintilo (Warszawa ) , Hand to Hand (Warszawa ) , Vulcan (Piastów ) , Danceworld by Agnieszka Kaczorowska ( Warszawa ) oraz Studio Tańca Feniks ( Białystok ). Obecnie regularnie współpracuje warsztatowo ‪m.in‬ z zespołami : Master Dance Academy ( Warszawa ) , Antidotum ( Częstochowa ) , Niepubliczna Szkoła baletowa w Bielsku -Białej , Cubana ( Bielsko – Biała ) , Liga Tancev ( Kaliningrad ) , Soul Dance ( Dębica ) , Spin (Rumia) , Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych , Dance4you (Żywiec ) , Born to Dance ( Warszawa ) . Na zajęciach stara się przekazywać doświadczenie i wiedzę zdobywaną w Polsce i za granicą w atmosferze zabawy , przy jednoczesnym skupieniu na rozwoju młodych tancerzy. Podchodzi indywidualnie do każdego ucznia , a na zajęciach oprócz technik tańca , przywiązuję dużą wagę do budowania świadomości , kompetencji miękkich , pobudzania kreatywności i wrażliwości , wyrazu artystycznego oraz – ze względu na swoje wykształcenie muzyczne – muzykalności i rytmiki.

KINGA MOŚCICKA

JAZZ & MODERN


Kinga tańczy od 6 roku życia. Swoje pierwsze kroki stawiała w zespole tanecznym Caro Dance Łuków i Caro Dance Siedlce. Z grupą Caro Dance brała udział w mistrzostwach rangi krajowej i międzynarodowej, zdobywając liczne tytuły mistrzów, vice-mistrzów i II vice- mistrzów Polski, Europy jak i Świata w formacjach, mini formacjach i w duetach. Razem z Teatrem Tańca Caro i Teatrem S brała udział w spektaklach teatralnych reżyserowanych przez Iwonę Orzełowską oraz Waldemara Koperkiewicza. W latach 2014-2019 występowała jako solistka i członkini corps de ballet m.in. w spektaklach tanecznych i musicalowych: „Dziadek do orzechów”, „Tylko muzyka”, „4 Pory Roku, 4 Pory Życia”, „Giganci Piosenki”, „Carmen”, „Selfie z Alicją w Krainie Czarów (2017r), „Romeo i Julia”,„Miłość Niejedno Ma Imię”, „Opowieść Wigilijna”. Kinga występowała również w programach telewizyjnych takich jak „Jaka to Melodia” oraz gościnnie w „You Can Dance – Po prostu tańcz!” Kinga jest certyfikowanym instruktorem tańca Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Stale podnosi swoje umiejętności, szkoląc się pod okiem najlepszych tancerzy i trenerów z Polski i z zagranicy (m.in. Maximilian Jarish, Ainsley Ricketts, Julia Spisser, Jan Ravnik, Fabiane Leane, Stefano Silvino, Paweł Michno, Katarzyna Mieczkowska, Adrianna Patłaszyńska, Włodek Kołobycz, Aleksandra Maliszewska, Tina Papazyan, Brian Poniatowski, Josh Deyner, Aleksandra Borkowska). W ostatnim czasie Kinga była jedną z tancerek prestiżowego projektu „10na10” Adrianny Patłaszyńskiej.

ANGELIKA NGUYEN HONG

AKROBATYKA


Angelika jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne. Jest certyfikowanym Instruktorem Gimnastyki Sportowej Polskiego Związku Gimnastycznego, Trenerem Cheerleading “Polish Level 0” oraz “Polish Level 1” (Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders), Instruktorem Fitnessu, a także sędzią Gimnastyki Sportowej Chłopców Polskiego Związku Gimnastycznego. Swoją karierę zawodniczą poświęciła gimnastyce sportowej oraz cheerleadingowi, zdobywając liczne medale Mistrzostw Polski Cheerleaders oraz reprezentując Polskę na Mistrzostwach Europy. W ubiegłych latach Angelika prowadziła zajęcia z akrobatyki, gimnastyki, motoryki i cheerleadingu w licznych klubach sportowych i tanecznych w Krakowie (m.in. Centrum Sportu i Sztuk Walki Irbis, UKS “Gimnazjon”, Krakowska Szkoła Gimnastyki Artystycznej, Evolution). W roli trenera motorycznego, Angelika zajmuje się również przygotowaniem tancerzy występujących w federacji IDO do zawodów rangi krajowej i międzynarodowej. Jej podopieczni to wielokrotni medaliści i finaliści krajowych i międzynarodowych imprez, np. Mistrzostw Polski IDO w kategoriach jazz, modern i balet, Mistrzostw Polski Cheerleaders lub Międzynarodowych Mistrzostw Grand Prix w kategorii group stunt all-girls. W chwilach wolnych od trenowania, Angelika organizuje, współorganizuje lub pracuje przy imprezach sportowych takich jak CEV Beach Pro Tour, Białystok 2022, Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn, Katowice 2021, Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych i FOOTVOLLEY CUP, Warszawa, wrzesień 2021. Ponadto Angelika jest też instruktorem pływania, ratownikiem WOPR, a także wychowawcą kolonijnym.

WOJCIECH PRYJMA

AKROBATYKA


Wojciech to pełen pasji sportowiec, akrobata i trener. Ukończył Państwową Szkołę Sztuki Cyrkowej w Julinku, zdobywając tytuł zawodowego aktora sztuki cyrkowej na kierunku gimnastyki na chińskim maszcie. Wojciech jest współzałożycielem i członkiem grupy sportowej Stunt Movements. Swoje zamiłowanie do parkouru i freerunu wykorzystuje w pracy z tancerzami jazzowymi i współczesnymi, pomagając wypracować ciekawe tricki akrobatyczno-taneczne, które urozmaicają każdą choreografię. Na zajęciach Wojciech skupia się przede wszystkim na odpowiedniej postawie ciała, dobrej technice i bazie siłowej. Każdy z elementów akrobatycznych stara się rozłożyć na czynniki pierwsze, tak by młodzież trenowała w jak najprostszy oraz bezpieczny sposób. Ważnym elementem pracy trenerskiej Wojtka jest przeciwdziałanie kontuzjom. Podczas zajęć dostosowuje poziom wykonywanych ćwiczeń do indywidualnych predyspozycji i celów uczestników, tak aby każdy trening stanowił nowe wyzwanie.

WIKTOR NURZYŃSKI

HIP HOP | VIDEO CREATOR


ALEKSANDRA PISARCZYK

HIP HOPJeśli masz pytania, skontaktuj się z nami:

+48 511 588 429
master@masterdance.academy

Facebook Instagram

Wyślij nam wiadomość


    ZAPISZ SIĘ!