KADRA INSTRUKTORSKA


Kadra Obozów Tanecznych MASTER CAMPS to starannie wybrani Tancerze i Pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu przyszłych mistrzów tańca. Współpracujemy jedynie z najlepszymi z najlepszych!

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami Pedagogów, którzy poprowadzą zajęcia podczas MASTER DANCE CAMP 2022 - WINTER EDITION.

ANETA BURY

JAZZ


Absolwentka tańca na uczelni „The University of the Arts” w Philadelphii, USA. (4 najlepsza uczelnia taneczna w Stanach Zjednoczonych według rankingu magazynu Collage). Nauczyciel i choreograf w prestiżowej szkole tańca „Stars Dance Studio” Miami. Od 2019 roku zatrudniona w amerykańskich firmach statków wycieczkowych Royal Caribbean i Norwegian Cruise Line, gdzie występowała na deskach teatru na statku przedstawiając spektakle na Florydzie, Bahamach, w Hong Kongu i Singapurze. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Z tańcem związana od 4 roku życia. Wielokrotna Mistrzyni Polski w kategoriach jazz dance i modern. Medalistka Mistrzostw Europy i Świata w 4 stylach tanecznych (jazz, modern, street dance show, disco dance). Wielokrotnie występowała na deskach teatrów „NYU Skirball” w Nowym Yorku oraz „Merriam Theatre” i „Fringe Arts” w Philadelphii. Nauczyciel i szkoleniowiec w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. Choreograf spektaklu „Cyganeria” wystawianego w Centrum Inicjatyw Artystycznych we Wrocławiu. Stale poszerza horyzonty, szkoląc się na warsztatach w Nowym Yorku, Los Angeles, Miami, Philadelphii, Londynie i w Polsce pod okiem sławnych choreografów, takich jak: Travis Wall, Mia Michaels, Mandy Moore, Teddy Forance, Tokyo, Joey Arrigo oraz wielu innych.

JAKUB MĘDRZYCKI

MODERN


Od 11 roku życia związany z zespołem tańca nowoczesnego Caro Dance. Absolwent Akademii Artystycznej Codarts w Rotterdamie (NL). W latach 2015 – 2019 członek szwedzkiego teatru tańca Norrdans, gdzie pracował z takimi choreografami jak: Jo Stromgren, Fernando Melo, Yossi Berg & Odded Graf, Mari Carassco, Peter Svensson, Lenka Vagnerova. Jakub jest twórcą wtakich spektakli jak ”WE ARE”, ”Comfy Zone”, ”Mrowisko”, ”Cold day in Mexico”, ”Staccato Line”, Luminous shadows”, ”Antropolo” realizowanych w Polsce, Niderlandach i Szwecji. W 2020 roku Jakub wraz z innymi twórcami stworzył kolektyw United Limbs zrzeszający różne środowiska artystyczne. Aktualnie członek norweskiej grupy Jo Stromgren Kompani. Podczas MASTER DANCE CAMP Jakub poprowadzi warsztaty taneczne, a także lekcje indywidualne.

WIKTORIA RATYŃSKA

JAZZ, MODERN


Wiktoria jest cenionym i uwielbianym przez uczniów choreografem i instruktorem tańca jazzowego i modernu. Ma na swoim koncie wielokrotne mistrzostwo Polski w kategorii Jazz i Modern, wice mistrzostwo Europy solistek, wice mistrzostwo Świata w kategorii Jazz federacji WADF, a także liczne medale w miniformacji i formacji w zawodach rangi światowej Federacji IDO.
Wiktoria rozpoczęła swoją przygodę z tańcem już w wieku 3 lat w zespole Caro Dance w Siedlcach. Razem z Teatrem Tańca Caro występowała jako solistka i corps de ballet w licznych spektaklach teatralnych. W ostatnich latach była również tancerką zespołu Reliese Otwock.
Jako uczestnik i oprawa taneczna, Wiktoria brała udział w programach telewizyjnych Got to Dance, Mam Talent, You Can Dance, Jaka to Melodia i innych.
Podczas swoich zajęć, Wiktoria skupia się na tym, by nauczyć młodych tancerzy czerpania przyjemności z profesjonalnego tańca i odkrywania nowych zakresów możliwości każdego z tancerzy.

SEBASTIAN PIOTROWICZ

JAZZ & MODERN & AKROBATYKA


Sebastian to dyplomowany tancerz oraz instruktor tańca i akrobatyki. Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i na prestiżowym Uniwersytecie Artystycznym CODARTS w Rotterdamie. Przygodę z tańcem zaczął w wieku 7 lat od tańca turniejowego w zespołach „Hand to Hand” i Caro Dance. Jako zawodnik wielokrotnie wygrywał Mistrzostwa Świata i Europy federacji IDO (International Dance Organization). Od wielu lat zajmuje się działalnością artystyczną, występując zarówno na scenach teatrów w Polsce i za granicą (Nanine Linning Dance Company, Caro Dance Company), jak i w programach telewizyjnych („Mam Talent”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”). Sebastian był jednym z czołowych finalistów 6. edycji programu „You Can Dance”, a także występował na deskach teatrów w całej Europie. Miał okazję współpracować z takimi choreografami jak: Regina van Berkel, Stephen Shopshire, Amancio Gonzalez i Jone San Martin (Forsythe Company), Nanie Linning, Thierry Verger, Travis Pain, Genevieve Dorion – Coupal. Sebastian tworzy też choreografie i reżyseruje własne spektakle („The Room„, „A co gdyby”) oraz koncerty w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku (w duecie z Natalią Jóźwiak). Obecnie można go podziwiać również na scenie Opery Kameralnej w Warszawie. Swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami dzieli się prowadząc liczne warsztaty z zakresu tańca jazzowego i współczesnego.

DOMINIKA STRÓŻEWSKA

JAZZ, MODERN


Dominika to pedagog obdarzony ogromną pasją do nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych. Profesjonalne wykształcenie z zakresu tańca współczesnego i pedagogiki tańca zdobywała na Anton Bruckner Private Universitat w Linz (Austria) oraz na Hochschule für Musik und Tanz, Kolonia (10.2016- 02.2017).
Dominika rozpoczęła swoją edukację taneczną w wieku 5 lat w zespole Jutrzenka w rodzinnej Skwierzynie. Przez kolejne lata tańczyła w Studio Tańca Remix, aby następnie przeprowadzić się do Siedlec, gdzie szkoliła warszat taneczny w zespole Caro Dance, pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej oraz wybitnych polskich i światowych choreografów. Razem z Caro Dance wielokrotnie reprezentowała Polskę i zdobywała medale na Mistrzostwach Europy i Świata federacji IDO w solo, mini-formacji i formacji w kategoriach show dance i modern dance.
Od 2010 roku, jako tancerka występowała w licznych spektaklach na scenach w całej Europie, a także w programach telewizyjnych, takich jak Got to Dance, Mam Talent, Jaka to Melodia.
Dominika posiada bogate doświadczenie jako choreograf teatralny i turniejowy. Podczas swoich zajęć Dominika skupia się na rozwijaniu nienagannej techniki, umiejętność improwizacji i znajdywania własnego wyrazu i jakości ruchu. Wśród swoich uczniów jest znana z niespotykanej znajomości anatomii w tańcu i dbałości o zdrowie tancerzy.

ALEKSANDRA PISARCZYK

HIP HOP


ALEKSANDRA PISARCZYK to wykwalifikowany choreograf i instruktor tańca oraz absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku pedagogika. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat. Szkoliła się na terenie Polski i za granicą, jednocześnie zajmując czołowe miejsca w turniejach tańca hip hop. Tańczyła i tworzyła choreografie do spektakli tanecznych, a także miała okazję występować w teledyskach znanych polskich artystów (Golec u Orkiestra, Kuba Badach) . Szkoliła się u takich tancerzy jak: Kyle Hanagami, Caleaf Sellers, Diana Matos, Denzel Chisolm, Ian Eastwood czy Lando Wilkins. Na scenie tańczyła między innymi z takimi artystami jak Smith & Tell czy Netta Barzi (grupa taneczna NEXT Tomasza Barańskiego). Brała również taneczny udział w Gali Miss i Mister Supranational oraz w licznych produkcjach telewizyjnych (“Wakacyjna Trasa Dwójki”, “Magiczne Zakończenie Wakacji z telewizją Polsat i RMF FM” i inne). Od ponad 7 lat Ola prowadzi zajęcia i warsztaty taneczne na terenie całej Polski. Oprócz Master Dance Academy, na co dzień współpracuje również ze szkołą tańca Jazz Dance Center International School of Performing Arts w Krakowie. W chwilach wolnych od tańca interesuje się też grą na instrumentach. Ukończyła pierwszy sześcioletni stopień Państwowej Szkoły Muzycznej ucząc się gry na skrzypcach i dodatkowo – na fortepianie.

JOANNA GIERANIN

AKROBATYKA & TRICKI


Joanna Gieranin to świetna trenerka akrobatyki, a dodatkowo wielokrotna Mistrzyni Świata w stylach tanecznych disco dance freestyle, jazz i modern. Prywatnie Mama dwóch córek, a zawodowo również fotograf specjalizujący się m.in. w fotografowaniu tancerzy. Podczas zajęć z Asią będziemy pracować nad kondycją i widowiskowymi trickami!

NATALIA JÓŹWIAK

BALET


Profesjonalna ścieżka zawodowa Natalii rozpoczęła się w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie. Natalia przez kilka lat uczyła się tańca jazzowego, współczesnego i baletu w Caro Dance Company. Wraz z zespołem Caro Dance brała udział w zawodach rangi krajowej, europejskiej i światowej federacji PFT i IDO, wielokrotnie zdobywając tytuły Mistrza Polski, Mistrza Europy i Mistrza Świata w kategoriach jazz dance, modern dance i show dance. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła studia w Wyższej Szkole Choreograficznej w Paryżu (obecnie ACTS / Ecole de danse contemporaine de Paris), do której została przyjęta jako jedyna Polka na sezon 2014/2015. Szkoliła się i zdobywała doświadczenie w Kibbutz – Ga’aton w Izraelu, DiA Junior Company w Holandii, a roku 2017 otrzymała stypendium IUGTE i ukończyła szkolenie Movement Director w Austrii. Po powrocie do Polski podjęła pracę w Teatrze Tańca Caro, gdzie jako solistka tańczyła w wielu spektaklach w Polsce, we Francji, Włoszech, na Ukrainie oraz grając tytułową rolę Julii w spektaklu „ Romeo i Julia „ w Polsko- Koreańskiej produkcji, współtworzonej z Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Seoul Dance Company i prezentowanej w Polsce oraz Korei Południowej (Seul ). Jako tancerka, od 4 lat jest związana również z Operą i Filharmonią Podlaską , gdzie tańczy w spektaklach takich jak „ Carmen”, „Doktor Żywago” „Zemsta Nietoperza” , „Upiór w Operze” , „Baron Cygański” oraz jest choreografem projektów takich jak m.in „ Rozśpiewane ulice Świata”, „ Ktoś nas tu buja” „ Sylwester w Operze”, „Kochanie, Grają naszą Piosenkę” oraz kilku innych we współpracy z Sebastianem Piotrowiczem. W ubiegłym roku, Natalia i Sebastian jako duet choreograficzny stworzyli również m.in autorski projekt „ Tryptyk Warszawski” oraz choreografię do Gali „Mozart Night” w Warszawskiej Operze Kameralnej. Natalia współpracuje również jako tancerka z Warszawską Operą Kameralną przy spektaklu „Maria de Buenos Aires” oraz „Dziadek do Orzechów”. Pracę jako instruktor tańca Natalia rozpoczęła w 2013 roku. Natalia współpracowała z tancerzami grup mistrzowskich w technikach jazz, ballet, taniec współczesny z takimi zespołami jak Caro Dance ( Siedlce ) , Teatr Muzyczny Tintilo (Warszawa ) , Hand to Hand (Warszawa ) , Vulcan (Piastów ) , Danceworld by Agnieszka Kaczorowska ( Warszawa ) oraz Studio Tańca Feniks ( Białystok ). Obecnie regularnie współpracuje warsztatowo ‪m.in‬ z zespołami : Master Dance Academy ( Warszawa ) , Antidotum ( Częstochowa ) , Niepubliczna Szkoła baletowa w Bielsku -Białej , Cubana ( Bielsko – Biała ) , Liga Tancev ( Kaliningrad ) , Soul Dance ( Dębica ) , Spin (Rumia) , Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych , Dance4you (Żywiec ) , Born to Dance ( Warszawa ) . Na zajęciach stara się przekazywać doświadczenie i wiedzę zdobywaną w Polsce i za granicą w atmosferze zabawy , przy jednoczesnym skupieniu na rozwoju młodych tancerzy. Podchodzi indywidualnie do każdego ucznia , a na zajęciach oprócz technik tańca , przywiązuję dużą wagę do budowania świadomości , kompetencji miękkich , pobudzania kreatywności i wrażliwości , wyrazu artystycznego oraz – ze względu na swoje wykształcenie muzyczne – muzykalności i rytmiki.

KINGA MOŚCICKA

JAZZ & MODERN


Kinga tańczy od 6 roku życia. Swoje pierwsze kroki stawiała w zespole tanecznym Caro Dance Łuków i Caro Dance Siedlce. Z grupą Caro Dance brała udział w mistrzostwach rangi krajowej i międzynarodowej, zdobywając liczne tytuły mistrzów, vice-mistrzów i II vice- mistrzów Polski, Europy jak i Świata w formacjach, mini formacjach i w duetach. Razem z Teatrem Tańca Caro i Teatrem S brała udział w spektaklach teatralnych reżyserowanych przez Iwonę Orzełowską oraz Waldemara Koperkiewicza. W latach 2014-2019 występowała jako solistka i członkini corps de ballet m.in. w spektaklach tanecznych i musicalowych: „Dziadek do orzechów”, „Tylko muzyka”, „4 Pory Roku, 4 Pory Życia”, „Giganci Piosenki”, „Carmen”, „Selfie z Alicją w Krainie Czarów (2017r), „Romeo i Julia”,„Miłość Niejedno Ma Imię”, „Opowieść Wigilijna”. Kinga występowała również w programach telewizyjnych takich jak „Jaka to Melodia” oraz gościnnie w „You Can Dance – Po prostu tańcz!” Kinga jest certyfikowanym instruktorem tańca Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Stale podnosi swoje umiejętności, szkoląc się pod okiem najlepszych tancerzy i trenerów z Polski i z zagranicy (m.in. Maximilian Jarish, Ainsley Ricketts, Julia Spisser, Jan Ravnik, Fabiane Leane, Stefano Silvino, Paweł Michno, Katarzyna Mieczkowska, Adrianna Patłaszyńska, Włodek Kołobycz, Aleksandra Maliszewska, Tina Papazyan, Brian Poniatowski, Josh Deyner, Aleksandra Borkowska). W ostatnim czasie Kinga była jedną z tancerek prestiżowego projektu „10na10” Adrianny Patłaszyńskiej.


Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami:

+48 511 588 429
master@masterdance.academy

Facebook Instagram

Wyślij nam wiadomość


    ZAPISZ SIĘ!