Kadra – uniwersalna – MASTER DANCE DANCE CAMP – Obozy taneczno-akrobatyczne Master Dance Academy

KADRA INSTRUKTORSKA


Kadra Obozów Tanecznych MASTER CAMPS to starannie wybrani Tancerze i Pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu przyszłych mistrzów tańca. Współpracujemy jedynie z najlepszymi z najlepszych!

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami Pedagogów, którzy poprowadzą zajęcia podczas kolejnej edycji MASTER DANCE CAMP.

JOSH DENYER (UK)

CONTEMPORARY JAZZ


Josh Denyer jest znanym australijskim tancerzem, nauczycielem i choreografem mieszkającym w Londynie. Jego praca jest znana na całym świecie, ponieważ jego kreatywność i choreografia mają globalny wpływ w swoim gatunku. Josh pracował w całej branży, czy to z niektórymi z czołowych artystów, czy z programami tego pokolenia. Reputacja Josha Denyera ze względu na jego wiedzę, umiejętności i doświadczenie w swojej dziedzinie nie ma sobie równych. Joshua zagrał główną rolę „Billy’ego” w musicalu Billy Elliot the Musical w Australii, po czym przeniósł się do Londynu, aby objąć pełne stypendium w Laine Theatre Arts, które ukończył w 2016 roku.

PIOTR JEZNACH

WSPÓŁCZESNY


Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie, magister sztuki w dziedzinie tańca (absolwent studiów magisterskich na kierunku Choreografia i Teoria Tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina), dyplomowany instruktor tańca jazzowego, inżynier środowiska. Szkolił się m.in. w London Russian Ballet School (2013), Los Angeles (2008, 2016, 2018), Nowym Jorku (2018, 2021, 2022) i Izraelu (2019). Ukończył Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny organizowany przez Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki (obecnie Mazowiecki Instytut Kultury) na kierunku taniec jazzowy. Kilkakrotnie brał udział w kursie dla nauczycieli techniki Marthy Graham organizowane przez Martha Graham Dance Studio w Nowym Jorku. Występował w spektaklach w Operze i Filharmonii Podlaskiej, Warszawskiej Operze Kameralnej, Teatrze Palladium, w projekcie „Rock Loves Chopin” oraz w produkcjach teatralnych B’cause Dance Company. Obecniem jako tancerz, związany jest z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie. Tworzył choreografie wystawiane w Teatrze Komedia („Atrakcyjna Wdowa”), Teatrze Syrena (dla Akademii Młodych Talentów), Teatrze Roma (dla Warsztatowej Akademii Musicalowej) i Teatrze Buffo (dla Studio Metro). Jego choreografie zostały zaprezentowane w programie Scena Taneczne na TVP Kultura. Brał udział w programach telewizyjnym You Can Dance – Po Prostu Tańcz (4. edycja, top 4) oraz Got to Dance – Tylko Taniec (1. edycja, z grupą Belong 2 Beat). Występował na trasie koncertowej z Edytą Górniak (trasa koncertowa Love2Love) oraz z Dodą (trasa koncertowa Fly High). Tańczył w najlepszych grupach tanecznych w Polsce, jak Belong 2 Beat oraz Fair Play Kwadrat. Od 2012 roku prowadzi w Warszawie własny zespół tańca modern jazz – FOCUS.

KATARZYNA MIECZKOWSKA

CONTEMPORARY JAZZ


Trener, tancerka, choreograf programów: „You Can Dance. Nowa Generacja”, „Dance Dance Dance” , „The Voice Kids”, „Bitwa na głosy” czy „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, finalistka 5. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”. Katarzyna jest absolwentką Akademii Muzycznej na Wydziale Choreografii i Tańca oraz pedagogiem z wysokimi kwalifikacjami. Tańczyć zaczęła w wieku 8 lat. Od tego czasu szkoliła się w wielu stylach tanecznych takich jak: taniec klasyczny, modern, jazz, które są najbliższe jej sensu. Uczyła się także hip hopu, disco czy funky. W wieku 19 lat przeprowadziła się do Warszawy i zaczęła uczęszczać do Egurrola Dance Studio, najpierw jako tancerka formacji V2, a następnie Zawodowej Grupy VOLT. Wraz z zespołem V2 zdobyła takie tytuły jak: 4. miejsce na Mistrzostwach Świata 2006 i 1 miejsce na Mistrzostwach Polski 2006. W 2018 r. zdobyła tytuł Najlepszego Choreografa podczas turnieju Best Dance Group w Pradze. Wraz z tytułem otrzymała stypendium w jednej z najbardziej znanych szkół tańca – Broadway Dance Center w Nowym Jorku, gdzie doskonaliła swój warsztat pod okiem najlepszych tancerzy i choreografów z całego świata.

ARTUR STAŃCZUK

HIP HOP


Dwukrotny mistrz polski hip hop solo mężczyzn. Były członek zespołu East Side Crew - wielokrotnych medalistów Polski, Europy i Świata w hip hopie. Instruktor i choreograf w warszawskiej szkole tańce East Side Dance Academy. Tancerz i asystent choreografa trasy koncertowej Doda Dream Show. Choreograf Warszawskiego klubu Chaton. Finalista programu World Of Dance – Polska dla telewizji Polsat oraz programu You can Shake dla TVN Player. Występował na scenie z takimi gwiazdami jak Doda, Viki Gabor, Beata Kozidrak, Smolasty, Kayah i wiele innych. Uczestniczył w teledyskach takich artystów jak Natalii Nykiel, Julia Wieniawa, Halina Mlynkova czy Natalia Szroeder. Pracował jako tancerz w reklamach oraz przy telewizyjnych produkcjach jak np. „Sylwestrowa Moc Przebojów", „Taniec z Gwiazdami" oraz „Twoja twarz brzmi Znajomo". Jego choreografię to przede wszystkim mieszanka Hip Hop oraz Commercial. Szkolił się w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych oraz Londynie na przemian ze zdobywaniem tanecznej wiedzy w Polsce pod okiem największych „nazwisk" świata tańca.

OLA ZIELIŃSKA

HIP HOP


Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 4 lat w szkole ,,Egurrola Dance Studio’’. Przez wiele lat była tancerką flagowych zespołów, z którymi zdobyła wysokie tytuły m.in.: Mistrzostwo Europy , Polski i Świata. W 2017 roku dostała się do projektu Board game tour Anitki Sawickiej i Piotra Abramowicza , którego finałem był showcase na Fair Play Dance Camp. Była członkiem projektu Blckcat Experience Joanny Ostrowskiej i Marcina Rębilasa i MAD CATZ MENTORSHIP PROGRAM Natalii Lali Konarskiej na sezon 2017/2018, wraz z uczestnikami MCMP wystąpiła na międzynarodowych mistrzostwach World of Dance. Uczestniczyła również w programie Heels experience by Kuba Walica . Była w Bazie Tancerzy założonej przez Sandrę Rzeźniczak i Mariusza Kotarskiego. Brała udział w różnych projektach , klipach , teledyskach i koncertach telewizyjnych. Współpracowała między innymi z takim artystami jak: Margaret, Smolasty , Doda , Robert Kupisz. Szkoli się na różnych warsztatach czy obozach w Polsce jak i za granicą. Jest wszechstronną tancerka , dlatego bardzo ważny jest dla niej ciągły rozwój. Uwielbia dzielić się z ludźmi energią oraz ich inspirować.

ALEKSANDRA PISARCZYK

HIP-HOP


Aleksandra Pisarczyk - wykwalifikowany choreograf i instruktor tańca oraz absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku pedagogika. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat. Szkoliła się na terenie Polski i za granicą, jednocześnie zajmując czołowe miejsca w turniejach tańca hip hop. Tańczyła i tworzyła choreografie do spektakli tanecznych, a także miała okazję występować w teledyskach znanych polskich artystów (Golec u Orkiestra, Kuba Badach) . Szkoliła się u takich tancerzy jak: Kyle Hanagami, Caleaf Sellers, Diana Matos, Denzel Chisolm, Ian Eastwood czy Lando Wilkins. Na scenie tańczyła między innymi z takimi artystami jak Smith & Tell czy Netta Barzi (grupa taneczna NEXT Tomasza Barańskiego). Brała również taneczny udział w Gali Miss i Mister Supranational oraz w licznych produkcjach telewizyjnych ("Wakacyjna Trasa Dwójki", "Magiczne Zakończenie Wakacji z telewizją Polsat i RMF FM" i inne). Od ponad 7 lat Ola prowadzi zajęcia i warsztaty taneczne na terenie całej Polski. Oprócz Master Dance Academy, na co dzień współpracuje również ze szkołą tańca Jazz Dance Center International School of Performing Arts w Krakowie. W chwilach wolnych od tańca interesuje się też grą na instrumentach. Ukończyła pierwszy sześcioletni stopień Państwowej Szkoły Muzycznej ucząc się gry na skrzypcach i dodatkowo - na fortepianie.

KATARZYNA KUTA

JAZZ & MODERN


Tancerka, choreograf, psycholog. Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i Świata Federacji IDO w kategoriach Modern, Jazz, Show w prezentacjach solowych i formacyjnych. Pedagog Niepublicznej Szkoły Baletowej Szkoły Sztuki Tańca w Opolu oraz choreograf Ramada Team. Współtwórca i organizator programu szkoleniowego i zawodów tanecznych Break Your Limits. Choreografie stworzone przez Kasię od kilku lat zajmują miejsca na podium oraz wysokie finałowe miejsca podczas Mistrzostw Polski oraz Europy i Świata IDO w stylach Jazz Dance oraz Modern & Contemporary. Choreograf m in. aktualnych Mistrzów Europy grup jazz dorosłych. Katarzyna stale poszerza swoje kompetencje taneczne i trenerskie. Obecnie realizuje studia podyplomowe w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Psychologia Sportu. W Master Dance Academy Katarzyna prowadzi formacje turniejowe Master Team Kids oraz Master Team Junior.

NATALIA JÓŹWIAK

BALET


Profesjonalna ścieżka zawodowa Natalii rozpoczęła się w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie. Natalia przez kilka lat uczyła się tańca jazzowego, współczesnego i baletu w Caro Dance Company. Wraz z zespołem Caro Dance brała udział w zawodach rangi krajowej, europejskiej i światowej federacji PFT i IDO, wielokrotnie zdobywając tytuły Mistrza Polski, Mistrza Europy i Mistrza Świata w kategoriach jazz dance, modern dance i show dance. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła studia w Wyższej Szkole Choreograficznej w Paryżu (obecnie ACTS / Ecole de danse contemporaine de Paris), do której została przyjęta jako jedyna Polka na sezon 2014/2015. Szkoliła się i zdobywała doświadczenie w Kibbutz – Ga’aton w Izraelu, DiA Junior Company w Holandii, a roku 2017 otrzymała stypendium IUGTE i ukończyła szkolenie Movement Director w Austrii. Po powrocie do Polski podjęła pracę w Teatrze Tańca Caro, gdzie jako solistka tańczyła w wielu spektaklach w Polsce, we Francji, Włoszech, na Ukrainie oraz grając tytułową rolę Julii w spektaklu „ Romeo i Julia „ w Polsko- Koreańskiej produkcji, współtworzonej z Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Seoul Dance Company i prezentowanej w Polsce oraz Korei Południowej (Seul ). Jako tancerka, od 4 lat jest związana również z Operą i Filharmonią Podlaską , gdzie tańczy w spektaklach takich jak „ Carmen”, „Doktor Żywago” „Zemsta Nietoperza” , „Upiór w Operze” , „Baron Cygański” oraz jest choreografem projektów takich jak m.in „ Rozśpiewane ulice Świata”, „ Ktoś nas tu buja” „ Sylwester w Operze”, „Kochanie, Grają naszą Piosenkę” oraz kilku innych we współpracy z Sebastianem Piotrowiczem. Na zajęciach stara się przekazywać doświadczenie i wiedzę zdobywaną w Polsce i za granicą w atmosferze zabawy , przy jednoczesnym skupieniu na rozwoju młodych tancerzy. Podchodzi indywidualnie do każdego ucznia , a na zajęciach oprócz technik tańca , przywiązuję dużą wagę do budowania świadomości , kompetencji miękkich , pobudzania kreatywności i wrażliwości , wyrazu artystycznego oraz – ze względu na swoje wykształcenie muzyczne – muzykalności i rytmiki.

KINGA MOŚCICKA

JAZZ & MODERN


Kinga tańczy od 6 roku życia. Swoje pierwsze kroki stawiała w zespole tanecznym Caro Dance Łuków i Caro Dance Siedlce. Z grupą Caro Dance brała udział w mistrzostwach rangi krajowej i międzynarodowej, zdobywając liczne tytuły mistrzów, vice-mistrzów i II vice- mistrzów Polski, Europy jak i Świata w formacjach, mini formacjach i w duetach. Razem z Teatrem Tańca Caro i Teatrem S brała udział w spektaklach teatralnych reżyserowanych przez Iwonę Orzełowską oraz Waldemara Koperkiewicza. W latach 2014-2019 występowała jako solistka i członkini corps de ballet m.in. w spektaklach tanecznych i musicalowych: „Dziadek do orzechów”, „Tylko muzyka”, „4 Pory Roku, 4 Pory Życia”, „Giganci Piosenki”, „Carmen”, „Selfie z Alicją w Krainie Czarów (2017r), „Romeo i Julia”,„Miłość Niejedno Ma Imię”, „Opowieść Wigilijna”. Kinga występowała również w programach telewizyjnych takich jak „Jaka to Melodia” oraz gościnnie w „You Can Dance – Po prostu tańcz!” Kinga jest certyfikowanym instruktorem tańca Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Stale podnosi swoje umiejętności, szkoląc się pod okiem najlepszych tancerzy i trenerów z Polski i z zagranicy (m.in. Maximilian Jarish, Ainsley Ricketts, Julia Spisser, Jan Ravnik, Fabiane Leane, Stefano Silvino, Paweł Michno, Katarzyna Mieczkowska, Adrianna Patłaszyńska, Włodek Kołobycz, Aleksandra Maliszewska, Tina Papazyan, Brian Poniatowski, Josh Deyner, Aleksandra Borkowska). W ostatnim czasie Kinga była jedną z tancerek prestiżowego projektu „10na10” Adrianny Patłaszyńskiej.

ANGELIKA NGUYEN HONG

AKROBATYKA


Angelika jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne. Jest certyfikowanym Instruktorem Gimnastyki Sportowej Polskiego Związku Gimnastycznego, Trenerem Cheerleading “Polish Level 0” oraz “Polish Level 1” (Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders), Instruktorem Fitnessu, a także sędzią Gimnastyki Sportowej Chłopców Polskiego Związku Gimnastycznego. Swoją karierę zawodniczą poświęciła gimnastyce sportowej oraz cheerleadingowi, zdobywając liczne medale Mistrzostw Polski Cheerleaders oraz reprezentując Polskę na Mistrzostwach Europy. W ubiegłych latach Angelika prowadziła zajęcia z akrobatyki, gimnastyki, motoryki i cheerleadingu w licznych klubach sportowych i tanecznych w Krakowie (m.in. Centrum Sportu i Sztuk Walki Irbis, UKS “Gimnazjon”, Krakowska Szkoła Gimnastyki Artystycznej, Evolution). W roli trenera motorycznego, Angelika zajmuje się również przygotowaniem tancerzy występujących w federacji IDO do zawodów rangi krajowej i międzynarodowej. Jej podopieczni to wielokrotni medaliści i finaliści krajowych i międzynarodowych imprez, np. Mistrzostw Polski IDO w kategoriach jazz, modern i balet, Mistrzostw Polski Cheerleaders lub Międzynarodowych Mistrzostw Grand Prix w kategorii group stunt all-girls. W chwilach wolnych od trenowania, Angelika organizuje, współorganizuje lub pracuje przy imprezach sportowych takich jak CEV Beach Pro Tour, Białystok 2022, Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn, Katowice 2021, Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych i FOOTVOLLEY CUP, Warszawa, wrzesień 2021. Ponadto Angelika jest też instruktorem pływania, ratownikiem WOPR, a także wychowawcą kolonijnym.

WOJTEK PRYJMA

AKROBATYKA


Wojtek to pełen pasji sportowiec, akrobata i trener. Ukończył Państwową Szkołę Sztuki Cyrkowej w Julinku, zdobywając tytuł zawodowego aktora sztuki cyrkowej na kierunku gimnastyki na chińskim maszcie. Wojtek jest współzałożycielem i członkiem grupy sportowej Stunt Movements. Swoje zamiłowanie do parkouru i freerunu wykorzystuje w pracy z tancerzami jazzowymi i współczesnymi, pomagając wypracować ciekawe tricki akrobatyczno-taneczne, które urozmaicają każdą choreografię. Na zajęciach Wojtek skupia się przede wszystkim na odpowiedniej postawie ciała, dobrej technice i bazie siłowej. Każdy z elementów akrobatycznych stara się rozłożyć na czynniki pierwsze, tak by młodzież trenowała w jak najprostszy oraz bezpieczny sposób. Ważnym elementem pracy trenerskiej Wojtka jest przeciwdziałanie kontuzjom.

DOMINIKA STRÓŻEWSKA

JAZZ, MODERN


Dominika to pedagog obdarzony ogromną pasją do nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych. Profesjonalne wykształcenie z zakresu tańca współczesnego i pedagogiki tańca zdobywała na Anton Bruckner Private Universitat w Linz (Austria) oraz na Hochschule für Musik und Tanz, Kolonia (10.2016- 02.2017).
Dominika rozpoczęła swoją edukację taneczną w wieku 5 lat w zespole Jutrzenka w rodzinnej Skwierzynie. Przez kolejne lata tańczyła w Studio Tańca Remix, aby następnie przeprowadzić się do Siedlec, gdzie szkoliła warszat taneczny w zespole Caro Dance, pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej oraz wybitnych polskich i światowych choreografów. Razem z Caro Dance wielokrotnie reprezentowała Polskę i zdobywała medale na Mistrzostwach Europy i Świata federacji IDO w solo, mini-formacji i formacji w kategoriach show dance i modern dance.
Od 2010 roku, jako tancerka występowała w licznych spektaklach na scenach w całej Europie, a także w programach telewizyjnych, takich jak Got to Dance, Mam Talent, Jaka to Melodia.
Dominika posiada bogate doświadczenie jako choreograf teatralny i turniejowy. Podczas swoich zajęć Dominika skupia się na rozwijaniu nienagannej techniki, umiejętność improwizacji i znajdywania własnego wyrazu i jakości ruchu. Wśród swoich uczniów jest znana z niespotykanej znajomości anatomii w tańcu i dbałości o zdrowie tancerzy.

WIKTOR NURZYŃSKI

HIP HOP | VIDEO CREATORJeśli masz pytania, skontaktuj się z nami:

+48 511 588 429
master@masterdance.academy

Facebook Instagram

Wyślij nam wiadomość


    ZAPISZ SIĘ!