KADRA INSTRUKTORSKA


Kadra Obozów Tanecznych MASTER CAMPS to starannie wybrani Tancerze i Pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu przyszłych mistrzów tańca. Współpracujemy jedynie z najlepszymi z najlepszych!

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami Pedagogów, którzy poprowadzą zajęcia podczas MASTER DANCE CAMP 2023- WINTER EDITION.

ALEKSANDRA BORKOWSKA


WIKTORIA RATYŃSKA

JAZZ, MODERN


Wiktoria jest cenionym i uwielbianym przez uczniów choreografem i instruktorem tańca jazzowego i modernu. Ma na swoim koncie wielokrotne mistrzostwo Polski w kategorii Jazz i Modern, wice mistrzostwo Europy solistek, wice mistrzostwo Świata w kategorii Jazz federacji WADF, a także liczne medale w miniformacji i formacji w zawodach rangi światowej Federacji IDO.
Wiktoria rozpoczęła swoją przygodę z tańcem już w wieku 3 lat w zespole Caro Dance w Siedlcach. Razem z Teatrem Tańca Caro występowała jako solistka i corps de ballet w licznych spektaklach teatralnych. W ostatnich latach była również tancerką zespołu Reliese Otwock.
Jako uczestnik i oprawa taneczna, Wiktoria brała udział w programach telewizyjnych Got to Dance, Mam Talent, You Can Dance, Jaka to Melodia i innych.
Podczas swoich zajęć, Wiktoria skupia się na tym, by nauczyć młodych tancerzy czerpania przyjemności z profesjonalnego tańca i odkrywania nowych zakresów możliwości każdego z tancerzy.

DOMINIKA STRÓŻEWSKA

JAZZ, MODERN


Dominika to pedagog obdarzony ogromną pasją do nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych. Profesjonalne wykształcenie z zakresu tańca współczesnego i pedagogiki tańca zdobywała na Anton Bruckner Private Universitat w Linz (Austria) oraz na Hochschule für Musik und Tanz, Kolonia (10.2016- 02.2017).
Dominika rozpoczęła swoją edukację taneczną w wieku 5 lat w zespole Jutrzenka w rodzinnej Skwierzynie. Przez kolejne lata tańczyła w Studio Tańca Remix, aby następnie przeprowadzić się do Siedlec, gdzie szkoliła warszat taneczny w zespole Caro Dance, pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej oraz wybitnych polskich i światowych choreografów. Razem z Caro Dance wielokrotnie reprezentowała Polskę i zdobywała medale na Mistrzostwach Europy i Świata federacji IDO w solo, mini-formacji i formacji w kategoriach show dance i modern dance.
Od 2010 roku, jako tancerka występowała w licznych spektaklach na scenach w całej Europie, a także w programach telewizyjnych, takich jak Got to Dance, Mam Talent, Jaka to Melodia.
Dominika posiada bogate doświadczenie jako choreograf teatralny i turniejowy. Podczas swoich zajęć Dominika skupia się na rozwijaniu nienagannej techniki, umiejętność improwizacji i znajdywania własnego wyrazu i jakości ruchu. Wśród swoich uczniów jest znana z niespotykanej znajomości anatomii w tańcu i dbałości o zdrowie tancerzy.

ALEKSANDRA PISARCZYK

HIP HOP


ALEKSANDRA PISARCZYK to wykwalifikowany choreograf i instruktor tańca oraz absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku pedagogika. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat. Szkoliła się na terenie Polski i za granicą, jednocześnie zajmując czołowe miejsca w turniejach tańca hip hop. Tańczyła i tworzyła choreografie do spektakli tanecznych, a także miała okazję występować w teledyskach znanych polskich artystów (Golec u Orkiestra, Kuba Badach) . Szkoliła się u takich tancerzy jak: Kyle Hanagami, Caleaf Sellers, Diana Matos, Denzel Chisolm, Ian Eastwood czy Lando Wilkins. Na scenie tańczyła między innymi z takimi artystami jak Smith & Tell czy Netta Barzi (grupa taneczna NEXT Tomasza Barańskiego). Brała również taneczny udział w Gali Miss i Mister Supranational oraz w licznych produkcjach telewizyjnych (“Wakacyjna Trasa Dwójki”, “Magiczne Zakończenie Wakacji z telewizją Polsat i RMF FM” i inne). Od ponad 7 lat Ola prowadzi zajęcia i warsztaty taneczne na terenie całej Polski. Oprócz Master Dance Academy, na co dzień współpracuje również ze szkołą tańca Jazz Dance Center International School of Performing Arts w Krakowie. W chwilach wolnych od tańca interesuje się też grą na instrumentach. Ukończyła pierwszy sześcioletni stopień Państwowej Szkoły Muzycznej ucząc się gry na skrzypcach i dodatkowo – na fortepianie.

KINGA MOŚCICKA

JAZZ & MODERN


Kinga tańczy od 6 roku życia. Swoje pierwsze kroki stawiała w zespole tanecznym Caro Dance Łuków i Caro Dance Siedlce. Z grupą Caro Dance brała udział w mistrzostwach rangi krajowej i międzynarodowej, zdobywając liczne tytuły mistrzów, vice-mistrzów i II vice- mistrzów Polski, Europy jak i Świata w formacjach, mini formacjach i w duetach. Razem z Teatrem Tańca Caro i Teatrem S brała udział w spektaklach teatralnych reżyserowanych przez Iwonę Orzełowską oraz Waldemara Koperkiewicza. W latach 2014-2019 występowała jako solistka i członkini corps de ballet m.in. w spektaklach tanecznych i musicalowych: „Dziadek do orzechów”, „Tylko muzyka”, „4 Pory Roku, 4 Pory Życia”, „Giganci Piosenki”, „Carmen”, „Selfie z Alicją w Krainie Czarów (2017r), „Romeo i Julia”,„Miłość Niejedno Ma Imię”, „Opowieść Wigilijna”. Kinga występowała również w programach telewizyjnych takich jak „Jaka to Melodia” oraz gościnnie w „You Can Dance – Po prostu tańcz!” Kinga jest certyfikowanym instruktorem tańca Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Stale podnosi swoje umiejętności, szkoląc się pod okiem najlepszych tancerzy i trenerów z Polski i z zagranicy (m.in. Maximilian Jarish, Ainsley Ricketts, Julia Spisser, Jan Ravnik, Fabiane Leane, Stefano Silvino, Paweł Michno, Katarzyna Mieczkowska, Adrianna Patłaszyńska, Włodek Kołobycz, Aleksandra Maliszewska, Tina Papazyan, Brian Poniatowski, Josh Deyner, Aleksandra Borkowska). W ostatnim czasie Kinga była jedną z tancerek prestiżowego projektu „10na10” Adrianny Patłaszyńskiej.

ANGELIKA NGUYEN HONG

AKROBATYKAJeśli masz pytania, skontaktuj się z nami:

+48 511 588 429
master@masterdance.academy

Facebook Instagram

Wyślij nam wiadomość


    ZAPISZ SIĘ!