KADRA INSTRUKTORSKA


Kadra Obozów Tanecznych MASTER CAMP to starannie wybrani Tancerze i Pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu przyszłych mistrzów tańca. Współpracujemy jedynie z najlepszymi z najlepszych!

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami Pedagogów, którzy poprowadzą zajęcia podczas MASTER SUMMER CAMP 2021.

WIKTORIA RATYŃSKA

JAZZ, MODERN


Wiktoria jest cenionym i uwielbianym przez uczniów choreografem i instruktorem tańca jazzowego i modernu. Ma na swoim koncie wielokrotne mistrzostwo Polski w kategorii Jazz i Modern, wice mistrzostwo Europy solistek, wice mistrzostwo Świata w kategorii Jazz federacji WADF, a także liczne medale w miniformacji i formacji w zawodach rangi światowej Federacji IDO.
Wiktoria rozpoczęła swoją przygodę z tańcem już w wieku 3 lat w zespole Caro Dance w Siedlcach. Razem z Teatrem Tańca Caro występowała jako solistka i corps de ballet w licznych spektaklach teatralnych. W ostatnich latach była również tancerką zespołu Reliese Otwock.
Jako uczestnik i oprawa taneczna, Wiktoria brała udział w programach telewizyjnych Got to Dance, Mam Talent, You Can Dance, Jaka to Melodia i innych.
Podczas swoich zajęć, Wiktoria skupia się na tym, by nauczyć młodych tancerzy czerpania przyjemności z profesjonalnego tańca i odkrywania nowych zakresów możliwości każdego z tancerzy.

DOMINIKA STRÓŻEWSKA

JAZZ, MODERN


Dominika to pedagog obdarzony ogromną pasją do nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych. Profesjonalne wykształcenie z zakresu tańca współczesnego i pedagogiki tańca zdobywała na Anton Bruckner Private Universitat w Linz (Austria) oraz na Hochschule für Musik und Tanz, Kolonia (10.2016- 02.2017).
Dominika rozpoczęła swoją edukację taneczną w wieku 5 lat w zespole Jutrzenka w rodzinnej Skwierzynie. Przez kolejne lata tańczyła w Studio Tańca Remix, aby następnie przeprowadzić się do Siedlec, gdzie szkoliła warszat taneczny w zespole Caro Dance, pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej oraz wybitnych polskich i światowych choreografów. Razem z Caro Dance wielokrotnie reprezentowała Polskę i zdobywała medale na Mistrzostwach Europy i Świata federacji IDO w solo, mini-formacji i formacji w kategoriach show dance i modern dance.
Od 2010 roku, jako tancerka występowała w licznych spektaklach na scenach w całej Europie, a także w programach telewizyjnych, takich jak Got to Dance, Mam Talent, Jaka to Melodia.
Dominika posiada bogate doświadczenie jako choreograf teatralny i turniejowy. Podczas swoich zajęć Dominika skupia się na rozwijaniu nienagannej techniki, umiejętność improwizacji i znajdywania własnego wyrazu i jakości ruchu. Wśród swoich uczniów jest znana z niespotykanej znajomości anatomii w tańcu i dbałości o zdrowie tancerzy.

NATALIA JÓŹWIAK

BALET


Profesjonalna ścieżka zawodowa Natalii rozpoczęła się w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie. Natalia przez kilka lat uczyła się tańca jazzowego, współczesnego i baletu w Caro Dance Company. Wraz z zespołem Caro Dance brała udział w zawodach rangi krajowej, europejskiej i światowej federacji PFT i IDO, wielokrotnie zdobywając tytuły Mistrza Polski, Mistrza Europy i Mistrza Świata w kategoriach jazz dance, modern dance i show dance. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła studia w Wyższej Szkole Choreograficznej w Paryżu (obecnie ACTS / Ecole de danse contemporaine de Paris). Szkoliła się i zdobywała doświadczenie w Kibbutz – Ga’aton w Izraelu, DiA Junior Company w Holandii, a roku 2017 otrzymała stypendium IUGTE i ukończyła szkolenie Movement Director w Austrii. Po powrocie do Polski podjęła pracę w Teatrze Tańca Caro, gdzie jako solistka tańczyła w wielu spektaklach w Polsce, we Francji, Włoszech, na Ukrainie oraz grając tytułową rolę Julii w spektaklu „ Romeo i Julia „ w Polsko- Koreańskiej produkcji, prezentowanej w Polsce oraz Korei Południowej (Seul). Jako tancerka i choreograf jest związana również z Operą i Filharmonią Podlaską i Warszawską Operą Kameralną. Pracę jako instruktor tańca Natalia rozpoczęła w 2013 roku, współpracując z tancerzami grup mistrzowskich w technikach jazz, balet, taniec współczesny w zespołach w całej Polsce. Na zajęciach stara się przekazywać doświadczenie i wiedzę zdobywaną w Polsce i za granicą w atmosferze zabawy, przy jednoczesnym skupieniu na rozwoju młodych tancerzy. Podchodzi indywidualnie do każdego ucznia, a na zajęciach oprócz technik tańca, przywiązuję dużą wagę do budowania świadomości, kompetencji miękkich, pobudzania kreatywności i wrażliwości, rozwijania wyrazu artystycznego oraz – ze względu na swoje wykształcenie muzyczne – muzykalności i rytmiki.

KAMILA KWIETNIEWSKA

BROADWAY JAZZ


Pomysłodawczyni i twórczyni projektu musicalowego "Spotlight", realizującego autorski trening „theater jazz” dla artystów musicalowych. Związana z dwoma teatrami muzycznymi: od 2021 tancerka w spektaklu "Pretty Woman" wystawianego na deskach Krakowskiego Teatru Variette, a od 2020 roku tancerka w obsadzie spektaklu "Aida" w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. W ostatnim czasie ponad pół roku spędziła w Nowym Jorku oraz Los Angeles, szkoląc się i współpracując z choreografami i gwiazdami brodwayowskich scen jak Dana Moore, Jane Lanier, James Kinney, Karla Puno Garcia, Sara Brians, a także Josh Assor, Lane Napper, Jason Williams, Brian Friedman czy Yanis Marshall. To właśnie w NYC narodziła się idea przeniesienia amerykańskiego treningu tanecznego „musical theater” do Polski. Miłość do musicalu oraz sceny odkryła już jako dziecko. Jako członek legendarnego zespołu Gawęda, pod kierownictwem druha Andrzeja Kieruzalskiego, koncertowała po największych polskich scenach, rozpoczynając tym samym swoją artystyczną przygodę, która trwa po dziś dzień. Następnie, w 2010r. uczęszczała do Warsztatowej Akademii Musicalowej, gdzie pod okiem Pawła Podgórskiego oraz innych artystów TM Roma w Warszawie rozwijała się w kierunku musicalu – taniec, śpiew, aktorstwo.
Od 2015r. nieprzerwanie związana z polską sceną komercyjną. Jako tancerka i choreograf współtworzy projekty, programy, wydarzenia telewizyjne i reklamy.
W latach 2012-2015 była tancerką Teatru Tańca Caro i turniejowej Formacji Tanecznej Caro Dance, z którą to wielokrotnie zdobyła tytuły mistrzów Polski, Europy i świata.
Absolwentka Akademii Wychowani Fizycznego w Warszawie, z wykształcenia pedagog wychowania fizycznego, instruktor fitness oraz sportu.

KINGA MOŚCICKA

JAZZ


Kinga tańczy od 6 roku życia. Swoje pierwsze kroki stawiała w zespole tanecznym Caro Dance Łuków i Caro Dance Siedlce. Z grupą Caro Dance brała udział w mistrzostwach rangi krajowej i międzynarodowej, zdobywając liczne tytuły mistrzów, vice-mistrzów i II vice- mistrzów Polski, Europy jak i Świata w formacjach, mini formacjach i w duetach. Razem z Teatrem Tańca Caro i Teatrem S brała udział w spektaklach teatralnych reżyserowanych przez Iwonę Orzełowską oraz Waldemara Koperkiewicza. W latach 2014-2019 występowała jako solistka i członkini corps de ballet m.in. w spektaklach tanecznych i musicalowych: „Dziadek do orzechów”, „Tylko muzyka”, „4 Pory Roku, 4 Pory Życia”, „Giganci Piosenki”, „Carmen”, „Selfie z Alicją w Krainie Czarów (2017r), „Romeo i Julia”,„Miłość Niejedno Ma Imię”, „Opowieść Wigilijna”. Kinga występowała również w programach telewizyjnych takich jak „Jaka to Melodia” oraz gościnnie w „You Can Dance – Po prostu tańcz!” Kinga jest certyfikowanym instruktorem tańca Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Stale podnosi swoje umiejętności, szkoląc się pod okiem najlepszych tancerzy i trenerów z Polski i z zagranicy (m.in. Maximilian Jarish, Ainsley Ricketts, Julia Spisser, Jan Ravnik, Fabiane Leane, Stefano Silvino, Paweł Michno, Katarzyna Mieczkowska, Adrianna Patłaszyńska, Włodek Kołobycz, Aleksandra Maliszewska, Tina Papazyan, Brian Poniatowski, Josh Deyner, Aleksandra Borkowska). W ostatnim czasie Kinga była jedną z tancerek prestiżowego projektu „10na10” Adrianny Patłaszyńskiej.

BARTOSZ WOSZCZYŃSKI

TANIEC WSPÓŁCZESNY


Bartek Woszczyński - choreograf, tancerz i dyrektor artystyczny B’cause Dance Company. Absolwent londyńskiej The Rambert School of Ballet and Contemporary Dance oraz Stypendysta Ministra Kultury 2018, który rozpoczynał swoją przygodę z tańcem w Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ. Jego choreografie wystawiane były m.in. w Korei Płd., Japonii, Kanadzie, Izraelu oraz na wielu europejskich scenach. Zdobywca pierwszej nagrody na Solo Dance Contest za spektakl „The Perfect World” oraz the Best Interpretation Award na festiwalu InShadow w Lizbonie za film „Let’s Talk About It". Więcej informacji dostępne na stronie: www.bartekwoszczynski.com

MARCIN POPEK

AKROBATYKA


mgr Marcin Popek - absolwent AWF w Warszawie, współzałożyciel Akademii Kawashi, specjalizującej się w zajęciach ze sportowego karate i trickingu. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi i młodzieżą w sekcjach Akademii Kawashi oraz we współpracy z zespołami tanecznymi w całej Polsce. Marcin jest jednym z prekursorów „trickingu” w Polsce. Jako kaskader filmowy brał udział w licznych produkcjach telewizyjnych (You Can Dance, Taniec z Gwiazdami), serialach, reklamach i filmach (m.in. „W ciemności” A.Holland, „Kamienie na Szaniec” R. Gliński, „Jack Strong” W.Pasikowski, „Bitwa Warszawska 1920” J. Hoffman)

OLA FRYDRYCH

HIP HOP


Początki tanecznej kariery zawodowej Oli miały miejsce, gdy tańczyła w turniejowej formacji V2 w Egurolla Dance Studio, z którą zdobyła wiele tytułów w kategorii street dance, między innymi tytuł Mistrzów Polski i Wicemistrzów Europy.
Dwuletni pobyt za granicą, podczas którego szkoliła się pod okiem choreografa i tancerza Mecnuna Giasar, dał jej wiele nowych możliwości. W roku 2017 w Barcelonie odbyła się premiera spektaklu w jego reżyserii, następnie Ola asystowała Mecnunowi podczas warsztatów w całej Europie (Niemcy, Włochy, Chorwacja i inne).
W 2015 roku Ola ukończyła kurs instruktorski ze specjalnością hip-hop. Od wielu lat szkoli się na warsztatach w Polsce i za granicą. Olę można podziwiać na scenie podczas ogólnopolskich festiwali muzycznych i koncertów, oraz w teledyskach u boku artystów takich jak Margaret, Sylwia Lipka, Sylwia Grzeszczak, Rosalie, Lanberry, Ania Wyszkoni i innych.
Jak sama o sobie mówi, ogromną radość sprawia jej przekazywanie zdobytej wiedzy, której zasób poszerza nieustannie, i obserwowanie postępów tanecznych swoich uczniów.

PAWEŁ HARCEJ

AKROBATYKA


mgr Paweł Harcej - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Instruktor gimnastyki sportowej i fitnessu. Specjalista i pasjonat w dziedzinie akrobatyki sportowej i trickingu. Podobnie jak Marcin, Paweł od wielu lat prowadzi zajęcia gimnastyczne dla dzieci i młodzieży, oraz trenuje tancerzy zespołów tanecznych w całej Polsce, pomagając im wpleść do prezentacji tanecznych widowiskowe elementy akrobatyczne, podnoszące poziom prezentacji.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami:

+48 511 588 429
master@masterdance.academy

Facebook Instagram

Wyślij nam wiadomość


    ZAPISZ SIĘ!